Çamaşır Ve Bulaşık Makinesi Doğal Kireç Çözme Tekniği

218

Çamaşır makineleriniz sudaki kireçten dolayı zamanla kireçlenir çamaşır makinenizdeki  kireci limon tuzu ile çözün

Çamaşır ve bulaşık makinelerinin kireçten etkilenmemeleri için kullanılan kireç çözücülere milyonlarca lira para harcanıyor. Makinelerin kireçten etkilenmeleri özellikle çok kireçli su yapısına sahip yerlerde makinelerin kireçten etkilenme süreleri daha kısa olmakta. Kireçlenme makinelerin ömrünü kısaltmakta. Çoğu kişi kireç yüzünden yeni makine almak zorunda kalıyor. Bu işin çözümü var…Çamaşır makinelerinizi limon tuzu ve sirke ile kireçten kurtarabilirsiniz.

Çamaşır ve bulaşık makinesi limon tuzu ve sirke ile temizleme tekniği; 200 gr limon tuzunu çamaşır makinesi tamburu içine dökünüz, ardından aldığınız. Sirkeyi tamburun içine ilave ediniz. Makineyi 90 derecede uzun programda çalıştırınız. Hem makinenizin kullanım ömrünü uzatmış olacak hem de kireç çözücülere milyonlarca para vermeyeceksiniz. Sadece sirke ve limon tuzu diğer kimyasal çözücülere göre daha ucuz ve doğal olduğu için öneriyoruz.

Kesinlikle porçöz gibi kimyasal çözücüler kullanmayın. Çünkü bu çözücüler makinenin elektronik aksamını eritiyor fayda yerine zarar vermekte makinenizin ömrünü kısaltarak daha kısa zamanda makineleriniz deforme olarak kullanılmaz hale gelmesine sebep olmakta…
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir