Bebek Odası Dekorasyonu Mobilya Fikirleri

296

Ebeveynlerin heyecanlı bekleyişinin ardından minik bebeğiniz eve geldi… Bebek odanızın konforu, uyku rahatlığı, oyun alanını kapsayan bir bebek odası hazırlıklarına başlayacaksanız, sizler için yeni model bebek odası fikirleri sunacağım. Çok beğeneceğiniz ve farklı bebek odası fikirleri duvar renk seçenekleri, dekorasyon önerileri ve mobilya seçiminizde farklı tasarımlarla döşenmiş bu bebek odalarından farklı fikirler üretebilirsiniz. Bebek odanızın öncelikle ana renklere karar vererek işe başlayabilirsiniz. Sadece tek bir bölümünü farklı bir renk ile boyamak dramatik modern bir etki yaratabilir.

Stickerlardan, duvar kağıtlarından ya da sonsuz renk alternatifi sunan boyalardan faydalanabilirsiniz. Oyuncaklar, aksesuarlar ile odayı zenginleştirebilir, bebeğiniz için masalsı bir oda yaratabilirsiniz. Örneğin duvara geniş bir ip gererek asacağınız şirin aksesuarlar, odayı daha sevimli bir hale getirebilir. Unutmayın, yaratıcılık  size kalmış.

Bebek odası dekorasyon fikirleri için örnekler aşağıda inceleyin.

 
One thought on “Bebek Odası Dekorasyonu Mobilya Fikirleri

  1. Bengü

    Bebek odaları için farklı modeller sunmuşsunuz bebek beklerken farklı bebek odası modelleri araştırması içersindeyim buradaki bebek odası dekorasyon modelleri çok hoş ve şirin

    Cavab Ver

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir