Abiye Elbise Modelleri Ve Seçimi Nasıl Olmalı

74

Özel davetler, resepsiyonlar ve özel etkinlikler için şık abiye elbiseler doğru seçilirse, zarif bir prenses gibi görünmeniz mümkün peki nasıl bir abiye elbise seçerseniz. Daha şık ve dikkat çekici olabilirsiniz. Abiye elbise modelleri arasında ipek ve payetler ile elle işlemeli, oldukça ucuz kıyafet satın alınabilir. Ama maliyet önemli değildir.

Ana şey kumaş ve abiye stilinin size uygun olmasıdır. Abiye satın almakta başarılı olmak için, tüm özellikleri ve kadın figürü nüansları içinde barındıran. Giysi ile, kusurları gizlemek seçeceğiniz abiye elbise ile mümkün. Bazı kadınlar için vücut hatalarını kilolu iseniz kiloları kapatmak için uzun abiye seçmek en iyi seçenektir.Sorunlu alanları her zaman düzeltici iç çamaşırı ile ortadan kaldırılabilir. Eğer hala olmadıysa düzeltici iç çamaşırı yardımıyla sorunları giderebilirsiniz, streç danteli yapılmış bir elbise seçin.

Kilolu bayanlar kadife, abiye elbiselerden kaçınmalısınız. Düzgün Seçilen renk de önemlidir. Onları tanımlamak için optimum renk olduğu her kişi için, belirli bir testi geçmek gerekir. Özel bir davet için bir elbise seçerseniz, sıkıcı gündelik renkleri unutun. Eğer esmer veya kahverengi ya da yeşil gözlere sahipseniz yeşil, mor, turuncu tonlara dikkat edin. Sarışın bir bayansanız mavi, sarı ve yeşil parlak veya yumuşak tonları tercih edin. Sizin için hazırladığımız abiye kıyafet galerimize göz atarak renk ve modellerden fikirler edinebilirsiniz…
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir