Bahara Ve Yaza Özel Mutfak Dekorasyon Fikirleri

314

Mutfak Dekorasyon Fikirleri

Ufak dokunuşlarla mutfaklarınıza etkili dekorasyon stilleri oluşturun mutfağınıza baharın ve yazın etkisini taşıyın. Baharın ve yazın temasını simgeleyen mutfak dekorasyonu oluşturmanın en ideal yolu çiçekli desenller canlı ve pastel tonlardan oluşan tekstil ürünlerini kullanmaktır.
Mutfak dekorasyonlarınızı yenilemeye baharın ve yazın coşkusunu ve yazın ambiyansını yansıtmaya ilk önce mutfak masa örtülerinizden ve perdelerinizden başlayın. Sarı yada mavi çiçek desenli kumaşlar bu yaz çok moda ve bahar yaz temalı dekorasyon için en uygun olanlarıdır. Diğer bir seçenekte mutfak eşyalarınızı renklendirmekten ve aksesuarları yenilemektir.
Masanızda yada mutfak tezgahınızda içinde bahar çiçeklerini yansıtan canlı çiçeklerin olduğu vazolar yer alsın. Aynı şekilde meyve dolu tabaklarda kullanın. Mutfağınızı aynı zamanda yemek odası olarak kullanıyorsanız ve mutfağınız genişse çiçek desenli mutfak köşesi oluşturmayı düşünün, mutfak köşeniz varsa üzerine rengarenk çiçek veya sevdiğiniz desenlerden oluşan yastıklar kullanmayı düşünün. Sandalyelerin kılıflarını cıvıl cıvıl yaz renklerinden oluşan desenli kumaşlarla yeniden kaplatın. Hazırladığımız galerimizden baharın ve yazın enerjisiyle dolu mutfak dekorasyon örneklerine buyrun bir göz atın.
7 thoughts on “Bahara Ve Yaza Özel Mutfak Dekorasyon Fikirleri

  1. leyla

    Bu tarz mutfak dekorasyonu gerçekten iştah açıcı çiçek desenllerinin mutfağa verdiği bahar havası gerçektende çok güzel

    Cavab Ver
  2. Serpil

    Yaz ayları için ilginç ve göz kamaştırıcı dekorasyon fikirleri olmuş özelliklede yazın habercisi çiçeklerin tün dekorasyonun tenasına yansıtılması gerçekten çok güzel olmuş bu yaza özel mutfak dekorasyon fikirlerinden bazılarını bende mutfağım için uygulayacağım

    Cavab Ver

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir